Yagmur.Gen.TR -

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Güne yakın çevre iletişimleriniz, kardeşleriniz, eğitim hayatınız ve akrabalarınızla ilgili konularda başlangıç yapabilirsiniz. Eğitim ve seyahatleriniz ile ilgili önemli gelişmeler yakalayabileceğiniz bir gün.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bazı değişimler ve oluşumlar üzerinize ekstra sorumluluk yükleyebilir. Mücadele edenler her zaman kazanamamıştır, fakat kazananlar daima mücadele etmiştir. Hiçbir zaman vazgeçme, mücadeleye devam et.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizde almanız gereken sorumlulukları fark etmeniz gerekebilir. Çevrende arkadaşlarını eleştirmen veya suçlaman seni zor duruma itebilir. Daha farkındalıklı olmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

İş projelerinize beklediğiniz maddi kaynakları ve destekleri bulabileceksiniz. Zorluklarla karşılaşabilirsin, fakat mükâfatın büyüklüğü, sorunun büyüklüğü ile orantılıdır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Aşk hayatınıza sürpriz ve olumlu gelişmeler damgasını vuracak. Sevginin değerini anlayacağınız özel paylaşımlar hayatınıza değer katacak. Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye götürür. Cesur ve kararlı ol.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

İlişkilerde fazla fedakâr olduğunuz ve karşılık göremediğiniz konulardaki sorunlarınızı büyütmemelisiniz. . Kendine güvenmek sana yapman gerekeni yapma imkânı verir. İstediğini söylemenin sayısız yolu vardır, hepsini öğren. Öğrendiğin zaman yaşadığını anlarsın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Mesleki anlamda yenilenmek için teklifleri değerlendirerek kariyer hayatınızda sizin için farklı bir atılım yapabilirsiniz. Yaratıcı çalışmalarla sezgilerinizi de kullanarak içinizde var olan yeteneklerinizi fark edebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Özgürlük bilinci çok hızlı bir şekilde oluşabilir. Daha sakin bir şekilde bugüne kadarki şartların oluşumunu da düşünerek hareket etmenizde fayda var. Mantıklı olmazsanız ve deneyimlerinize önem vermezseniz yanlış işler yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Partnerinizle eğer karşılıklı olarak fedakârlıklarda bulunmayıp birbirinize anlayış göstermezseniz, aranızın düzelmesi uzun sürebilir. Daha anlayışlı olmayı seç.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Kimseye kendinizi ispatlamak zorunda değilsiniz. İlerleyen zaman diliminde kendinizi daha doğru ifade edeceksiniz. Olumlu bir zihin hali bize başkalarının da desteğini önümüze getirebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün kendini duy ve önemli bağlarını güçlendir! Sonuç ile yüzleşin ve yeni bir sayfa açmanın vakti geldiğini anlayın. Aynı hatayı tekrar yapmamak için çalışacağınıza dair kendinize söz verin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Zihnin ve düşüncelerin yeni bir fikre doğru uzandığında, bir daha asla eski boyutlarına dönmez. Kendini düşüncelerinle ayağa kaldırır, kendinle ilgili hayale tırmanırsın. İstediğin finansal başarıyı bugün elde edebilirsin.