Yagmur.Gen.TR -

Sivas Sohbet

Sivas Sohbet
  • 14.11.2017
  • 91 kez okundu

Sivas Sohbet Konumu itibariyle tarihi İpek Yolu güzergahlarının bulunduğu noktada yer alan Sivas; tarihi, kaplıcaları ve doğal güzellikleriyle turistik potansiyele sahip şehirlerimiz arasındadır. Selçuklular döneminin önemli ticari merkezleri arasında yer almıştır.

Doğu Anadolunun önemli illeri arasında yer alan Sivas’tan bir çok değerli arkadaşımız Yagmur.Gen.TR ailesinin bir ferdi olarak aramızda bulunmaktadır. Sivas ve diğer şehirlerimizden arkadaşlarımızla samimi ve seviyeli sohbet ortamında vakit geçirmek istemez misiniz ? saklı forum Ailemize her gün yeni katılanlarla birlikte daha da büyüyerek sizlere daha iyi bir sohbet ortamı oluşturmak için yetkililerimiz özenle çaba göstermektedir.

Sivas Sohbet odalarımıza 7/24 hiçbir üyelik gerektirmeden ücretsiz erişebilir, radyo dinleyebilir istek isteyebilirsiniz. Sohbet etmek istemediğiniz zamanlarda oyun odalarımızda zaman geçirebilirsiniz. Saygılı, seviyeli, hoşgörülü bir sohbet istiyorsanız Yagmur.Gen.TR farkıyla sohbetin keyfini doyasıya çıkartmak için daha fazla bekliyoruz Chat Sevenlerini.

Sivas İlimiz

Sivas İlimiz Sivas Kurtuluş Savaşının temellerinin atıldığı, Selçuklu devrinin dev eserleriyle süslü, yüz ölçümü bakımından Konya’dan sonra ikinci sırada yer alan bir il. Sivas ili topraklarının büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinin yukarı Kızılırmak bölümünde diğer kısımları ise Karadeniz Bölgesi ve Doğu Anadolu bölgesinde olup Sivas Türk Kurtuluş Savaşının temellerinin atıldığı,

Selçuklu devrinin dev eserleriyle süslü, yüz ölçümü bakımından Konya’dan sonra ikinci sırada yer alan bir ilimiz. Sivas ili topraklarının büyük kısmı İç Anadolu Bölgesinin yukarı Kızılırmak bölümünde diğer kısımları ise Karadeniz Bölgesi ve Doğu Anadolu bölgesinde olup, 35° 50’ ve 38° 14’ doğu boylamları ile 38° 32’ ve 40° 16’ kuzey enlemleri arasında yer alır. Kuzeyden Giresun, Ordu ve Tokat; doğudan Erzincan; güneyden Malatya, Kahramanmaraş, Kayseri; batıdan Yozgat illeriyle çevrilidir. İl plaka numarası 58’dir.

www.Yagmur.Gen.TR

Etiketler: / / / /

Cinsel Yaşam ve Sohbet
Cinsellik Yaşamı, Doğamız da her insan çift yaratılmıştır. Her insan kendini duyacak ve hissedebilecek duruma geldiği zaman, ne yapmak istediğini...
Ayça ve Emreden En Romantik anlar
Ayça ve Emre arasında romantik anlar!  
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ